Archiv článků

V říjnu 2018 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.10.Smékal: Na vše bylo daleko méně časuSLB - FRM 2:1, 9.kolo | Zdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Do zápasu v Líšni naskočil už ve 13. minutě za zraněného Honzu Ciesaríka a byl u naší jediné větší šance v první půli. Mladý krajní záložník Radek Smékal mluvil v našem rozhovoru nejen o této situaci, ale probral celé utkání, které bohužel skončilo naši prohrou.
2.10.U19 / Vojvodík: Výsledek je pro nás krutýSLB - FRM 2:1, 9.kolo | Zdeněk PlánkaS t a r é M ě s t o - Starší dorostenci museli ve dvou posledních zápasech skousnout těsné prohry. Na Slovácko dobře začali, ovšem nakonec z toho nebyl ani bod. Soupeř udeřil v závěru utkání. S trenérem Valcířů Romanem Vojvodíkem jsme zmíněný duel rozebírali a zároveň si povídali i aktuální situaci.
3.10.U13 stříbrná na mezinárodním turnaji!Zdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Skvělého úspěchu dosáhli o uplynulém víkendu mladí Valcíři. Na dvoudenním klání O pohár města Velká Bíteš skončili ve velmi silné konkurenci na výborném druhém místě.
5.10.Další duel s JihomoravanyFRM - HOD 1:0, 10.kolo | Zdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - MSFL ubíhá rychlým tempem a už dospěla ke svému 10. kolu. V něm Valcíři přivítají nad domácí půdě osmý Hodonín. Výkop utkání je naplánován na sobotní patnáctou hodinu.
6.10.Heroický výkon U19!FRM - ZLB 2:1, 10.kolo | Zdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Výkon, řekněme až za hranicí sil, předvedli v domácím utkání proti Zlínu naši starší dorostenci. Od 25. minuty hráli v oslabení, přesto dokázali urvat tři body! Na gól Davida Forcha ještě dokázal soupeř odpovědět, na branku Vojty Kudláčka z druhé půli už ovšem nikoliv.
6.10.Výhru nad Hodonínem vystřelil GomolaFRM - HOD 1:0, 10.kolo | Zdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Jediný gól rozhodl domácí utkání s Hodonínem. Ve 33. minutě nás poslal do vedení Tomasz Gomola a soupeř již nedokázal reagovat. Měl to stížené i tím, že od 56. minuty dohrával zápas bez vyloučeného Mareše.
7.10.Přehled zápasů v týdnu od 1. do 7. 10. 2018rsPřehled utkání týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 1. do 7. října 2018.
7.10.Žižka: Mohu být spokojený pouze s bodyFRM - HOD 1:0, 10.kolo | Zdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - S třemi body spokojený, s výkonem už nikoliv. Tak by se dalo v globálu shrnout hodnocení trenéra Valcířů Jana Žižky po výhře 1:0 nad Hodonínem. „Asi budeme muset něco změnit,“ přemítal nahlas.
8.10.V. Vokoun: Nepřišlo mi, že máme přesilovkuFRM - HOD 1:0, 10.kolo | Zdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Po delší době nakoukl odchovanec Valcířů Vojta Vokoun do základní sestavy. Při výhře 1:0 nad Hodonínem odehrál ve středu zálohy celé utkání. Jak zápas viděl? Pomohla Lipině červenou karta pro soupeře? To vše v našem povídání a došlo pochopitelně i na nedávnou svatbu mladého záložníka.
8.10.U19 / Vojvodík: Před kluky smekám!FRM - ZLB 2:1, 10.kolo | Zdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Starší dorostenci se po dvou těsných prohrách opět vrátili na vítěznou notu. Doma porazili Zlín B 2:1 a to přitom hráli praktický celý zápas v oslabení. Zatímco v minulých utkáních měl trenér Roman Vojvodík výhrady, tentokrát byl absolutně spokojený.
9.10.U19 / Forch: Vyloučení nás ještě víc semkloVLM - FRM 0:2, 11.kolo | Zdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Starší dorostenci si v sobotu prošli proti Zlínu B opravdu krušným zápasem. Na výhru 2:1 se hodně nadřeli, jelikož hráli od 25. minuty v oslabení. Poprvé nás poslal do vedení parádní brankou středopolař David Forch. Právě s ním jsme si o utkání povídali.
10.10.Mrozek: S Muchyčem vycházíme výborněPTŘ - FRM 6:0, 11.kolo | Zdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Jestli se Valcíři mohou v této sezóně na něco spolehnout, jsou to výkony obou brankářů. Jak Filip Mucha, tak Richard Mrozek předvádějí dobré výkony. V zápase s Hodonínem se tentokrát mezi tři tyče postavil druhý jmenovaný a především v úvodu utkání přispěl ke konečné výhře 1:0. V rozhovoru jsme se tomuto utkání věnovali, probrali jsme i brankářskou kooperaci a nadcházející zápas v Petřkovicích.
11.10.Hanzálek: Na severu jsou lidé víc odolnějšírsF r ý d e k-M í s t e k - V letošním létě se mládežnický tým trenérů MFK Frýdek-Místek rozšířil také o profesionálního trenéra brankářů. Tím se stal Josef Hanzálek, který naposledy působil v jihomoravském klubu 1. SC Znojmo. Trenéra Hanzálka jsme po nějakém čase pobytu u nás vyzpovídali a zde přinášíme zajímavé povídání.
12.10.Do Petřkovic ulovit tři bodyPTŘ - FRM 6:0, 11.kolo | Zdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - MSFL se o víkendu dostane za svoji první třetinu. Valcíři poprvé v této sezóně okusí dopolední termín. V sobotu v 10:15 se představí na hřišti osmých Petřkovic.
13.10.Tvrdý políček v PetřkovicíchPTŘ - FRM 6:0, 11.kolo | Zdeněk PlánkaP e t ř k o v i c e - Krásné sobotní dopoledne nám v Petřkovicích pořádně zhořklo. V rámci 11. kola MSFL jsme na půdu soupeře přijížděli s bodovým záluskem, odjížděli však s šesti inkasovanými góly. Zápas se nám nevydařil po všech směrech, domácí naopak dohrávali utkání ve velké euforii.
13.10.Žižka: Byli jsme pouze sparingpartneři PTŘ - FRM 6:0, 11.kolo | Zdeněk PlánkaP e t ř k o v i c e - „Možná jsme takovou facku potřebovali,“ přemítal trenér Valcířů Jan Žižka po utkání v Petřkovicích, které se jeho svěřencům vůbec nevydařilo. Mladý kouč byl samozřejmě z vysoké prohry a výkonu zklamaný. Zápas však hodnotil věcně a s nadhledem.
14.10.U19 ve Valmezu stoprocentníVLM - FRM 0:2, 11.kolo | Zdeněk PlánkaV a l a š s k é M e z i ř í č í - Starší dorost navázal na výhru se Zlínem B a ve Valašském Meziříčí splnil roli favorita. Domácí však svoji kůži lacino, o čem svědčí i to, že pojistku na 2:0 jsme přidali až v 87. minutě. Do střelecké listiny se po Vojtovi Kudláčkovi zapsal David Maceček. Premiérové čisté konto v Moravskoslezské dorostenecké lize si připsal brankář Daniel Majer. Svěřenci trenéra Romana Vojvodíka se aktuálně nachází na šestém místě tabulky.
16.10.MSFL načala druhou třetinu, Valcíři čtvrtíZdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Aktuální ročník MSFL vstoupil v jedenáctém kole do své druhé třetiny. A byť se vstup do této části Valcířům vůbec nevyvedl, v části první se jim dařilo. Pojďme se za úvodní třetinou ohlédnout.
17.10.Žižka: Tu porážku beru na seberedPoslední utkání Valcířů na hřišti petřkovické Odry zanechalo v mnoha fanoušcích, kteří toto střetnutí shlédli, rozporuplné pocity. Frýdečtí totiž v Petřkovicích zcela propadli, navíc inkasovali ostudných šest branek.