Archiv článkůV červenci 2019 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.7.Trenér U15 Poledník: S umístěním jsme velice spokojenizpF r ý d e k-M í s t e k - Skvělé jaro prožila naše U15. Z podzimního osmého místa se dobrými výkony v druhé části sezóny vyhoupla až na páté místo tabulky, o to čtvrté navíc přišli Valcíři až v posledních dvou zápasech. Trenéři tak byli, jak už napovídá i nadpis, se sezónou velice spokojeni. Uplynulý ročník hodnotil trenér Miroslav Poledník.
2.7.Vysvětlení k podnájemní smlouvě mezi z.s. a a.s.redVážení, dovolte nám, uvést mnohé nesrovnalosti a mýty o podnájmu nebytových prostor akciové společnosti na pravou míru.
3.7.Trenér U16 Kamil Raška: Na jaře byl vidět velký posunzpF r ý d e k-M í s t e k - Nejmladší dorostenecká kategorie zažila pernou sezónu. Na jaře se musela "prát" s řadou absencí, i přesto se však svěřenci trenérů Kamila Rašky a Milana Šponera prezentovali dobrými výkon. Ostatně, oproti podzimu se posunuli jak tabulkově, tak i ve skóre, které se posunulo do pozitivních čísel.
5.7.Šéftrenér mládeže Vojvodík: Co se povedlo, je malý zázrak, děkuji všem!zpF r ý d e k-M í s t e k - V létě roku 2019 se vrátil opět do Stovek, aby převazl funkci šéftrenéra mládeže MFK Frýdek-Místek. Roman Vojvodík zažil, jak lze vyčíst z našeho povídání, velmi pernou sezónu. I přes řadu překážek se však povedlo celý ročník zdárně zvládnout a mnohdy nešlo jen o výsledky. V rozhovoru jsme se zaměřili nejen na U19, ale pochopitelně na celou dorosteneckou kategorii. O slovo se ale přihlásily například nově vzniklé dívčí připravky.
6.7.S polským exligistou Valcíři těsně prohráliSOS - FRM 1:0, 0.kolo | rsO jedinou branku přípravného střetnutí se postarali domácí v samém závěru.
7.7.Trenér U17 Orel: Uhrát více jak 50 bodů je slušný výkonzpF r ý d e k-M í s t e k - I U17 prožila na jaře vzestup tabulkou. Z 10. místa se Valcíři probojovali až na šestou pozici. Trenér Karel Orel byl spokojený, ale přeci jen mu k dokonalému jaru ještě něco chybělo.
8.7.Dorostenecké kategorie zahájily přípravuzpF r ý d e k-M í s t e k - 8. července odstartavala ve Stovkách příprava dorosteneckým kategoriím MFK Frýdek-Místek. Už v sobotu pak čekají na týmy U18, U17 a U16 první přípravné zápasy.
9.7.Vedoucí trenér žáků Radek Šmíd: Jsme schopni měřit se s TOP týmyzpF r ý d e k-M í s t e k - Seriál hodnocení uplynulé sezóny mládežnických týmů uzavíráme s trenérem U14 a vedoucím trenérem žákovské kategorie Radkem Šmídem. Řeč v našem povídání se tak pochopitelně neomezovala jen na tým U14.
10.7.Frýdecké mládí podstoupilo těžkou zkouškuGKS - FRM 6:0, 0.kolo | rsDo druhého přípravného utkání letošní letní přípravy poslal trenér Martin Pulpit na hřiště velmi omlazenou sestavu. Ta nakonec zkušenému soupeři nestačila.
10.7.Starší žáci odstartovali přípravuzpF r ý d e k-M í s t e k - Po dorosteneckých kategoriích, které vstoupily do letní přípravy v pondělí, zahájili ve středu 10. července fotbalový "dril" i starší žáci.
11.7.Přehled utkání v týdnu od 8. do 14.7.2019redPřehled utkání v týdnu od 8. do 14.7.2019
11.7.Michala Fukalu čeká s ČR U19 Mistrovství Evropy!zp foto: fotbal.czF r ý d e k-M í s t ek - Českou reprezentaci U19 čeká v druhé polovině července Mistrovství Evropy v Arménii. V kádru trenéra Jana Suchopárka nechybí ani odchovanec Valcířů Michal Fukala.
12.7.Valcíři ve třetím přípravném utkání prohráli s WidzewemLOD - FRM 4:0, 0.kolo | rsDo třetího přípravného utkání v rámci letní přípravy mohl nastoupit i Jirka Ciupa s Tomášem Hykelem.
14.7.Kvalitní prověrka pro starší žáky na úvod přípravyzpF r ý d e k - M í s t e k - Starší žáci vstoupili do letní přípravy zápasy s fotbalovou akademií z Krakowa, která je na soustředění ve Smilovicích. Soupeř odstartoval letní přípravu dříve, což se jistým způsobem projevilo i na hřišti.
15.7.Dorosty načaly přípravu zápasy proti TřincizpF r ý d e k-M í s t e k - Úvodní přípravné zápasy v letní přípravě mají za sebou naše dorostenecé kategorie. Ve všech třech případech byl soupeřem Valcířů Třinec.
15.7.Kapitán U18 T. Hammer: Fotbal už mi chybělzpF r ý d e k-M í s t e k - Svědomitost, poctivost, pracovitost. To je jen krátký výčet fotbalových vlastností, které chrakterizují kapitána U18 Tomaše Hammera. Nenápadný, ale pro tým nepostradatelný fotbalista prožil skvělé jaro, když si svými výkony v U17 řekl i o starty v U18. I o tom byla řeč v našem povídání.
17.7.Výhra nad FrenštátemFRM - FRE 1:1, 0.kolo | rsPoprvé v letní přípravě se Valcíři představili také i domácím fanouškům. Ti však museli za utkáním do Chlebovic, kde se duel s Frenštátem pod Radhoštěm odehrál.
17.7.V letní přípravě i mladší žácizpF r ý d e k-M í s t e k - Po dorosteneckých kategoriích a starších žácích se do letní přípravy zapojili také mladší žáci. U13 v pondělí, U12 pak o den později.
18.7.U15 čeká soustředění ve SmilovicíchzpF r ý d e k-M í s t e k - Nedílnou součástí přípravy na novou sezónu jsou samozřejmě i soustředění. To čeká i naši ligovou U15. Ta bude ladit formu ve SPORTCENTRUM Smilovice.
19.7.Dorost ve své premiéře remizoval s KielcemiKIE - FRM 1:1, 0.kolo | rsSoupeř nadmíru zdatný. Proti mladým Valcířům se postavil úřadující mistr polské nejvyšší juniorské soutěže.
Další stránky
12>>