Archiv článkůV říjnu 2020 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.10.U11 se na Landek cupu dařilozp Foto: Werner UllmannF r ý d e k-M í s t e k - V neděli 27. září se v Petřkovicích konal tradiční Landek cup. Účastnili se jej také Valcíři z U11 a medailové stupně jim unikly jen o skóre. I přesto je čtvrté místo krásným výsledkem, mimo něj jsme si přivezli i dvě individuální ocenění.
2.10.Valcíři mají za sebou předkola OndrášovkyzpF r ý d e k-M í s t e k - I v letošní sezóně se hraje Ondrášovka cup. Tradiční celorepublikový turnaj pro kategorie od U8 až po U13 má za sebou první předkolovou fází, které se zúčastnily všechny týmy Valcířů spadající do uvedených kategorií. Čtyřikrát jsme vybojovali postup do kvalifikační fáze - U9, U10, U11 a U13. Pojďme se nyní podívat na souhrn.
2.10.Jaroslav Dobýval oslavil 70. narozeninyzpF r ý d e k-M í s t e k - 19. září oslavil kulaté životní jubileum bývalý obránce Valcířů Jaroslav Dobýval. K jeho 70. narozeninám mu přejeme vše nejlepší a samozřejmě hodně zdraví. Ofenzivní krajní obránce přišel do Válcoven v roce 1977 a stal se na několik sezón neodmyslitelnou součásti týmu.
3.10.U19 neproměňovala šanceOPB - FRM 3:2, 9.kolo | zpK y l e š o v i c e - V 9. kole zamířili Valcíři z U19 na půdu Opavy. Na umělé trávě v Kylešovicích bylo k vidění pět gólů, bohužel tři do sítě naší. Šance na lepší výsledek byla, bohužel jsme však pálili šance.
3.10.Výhru vystřelil v druhé půli MaléřzpF r ý d e k - M í s t e k - Podruhé v sezóně jsme se představili v Okresní soutěži proti Návsí, tentokrát však v domácím prostředí. Podruhé jsme byli úspěšní. Rozhodovalo se až ve druhé půli, kdy nám dvěma krásnými góly vystřelil tři body Ondřej Maléř.
5.10.Stovky pro veřejnost uzavřenyzpF r ý d e k-M í s t e k - Dnem 5. října 2020 začal platit v České republice vládou vyhlášený nouzový stav, který byl přijat kvůli koronavirové situaci. S tím plynou i jistá opatření, která se dotýkají našich mládežnických týmů. Profesionální a organizovaný sport, což se týká právě našeho klubu, se bude konat bez diváků. Totéž platí i pro tréninkový proces.
5.10.Přehled zápasů v týdnu od 5. do 11.10. 2020zpPřehled utkání všech týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 5. do 11.10. 2020.
6.10.Dorosty o víkendu nebodovaly zpF r ý d e k-M í s t e k - Bodový půst si prožily dorostenecké týmy o uplynulém víkendu. U19 a U17 nevyzrála venku nad Opavou. U18 a U16 se nevydařila klání proti Karviné.
6.10.U14 na vítězné vlně!zpF r ý d e k-M í s t e k - Starší žáci měli celkem povedený víkend, za tří zápasů získali dvě výhry. Ligová U15 a U14 zamířila na půdu Slovácka, kde U14 prodloužila sérii bez prohry. Future U15 si doma poradila s Kopřivnicí a v tabulce poskočila již na třetí místo.
7.10.Pestrý týden mladších žákůzpF r ý d e k-M í s t e k - Mladší žáci měli v minulém týdnu pestrý program. Nejprve předkolo Ondrášovky, poté cesta do Vsetína. Future tým hostil doma tým Kopřivnice.
9.10.Další cenné zkušenosti juniorekzpF r ý d e k-M í s t e k - Ne, ohlédnutí za dalším zápasem našich juniorek, který sehrály o uplynulém víkendu, rozhodně chybět nebude. Valcířky tentokrát zamířily na půdu Hranic. A i když to na začátku vypadalo velmi pošmourně, nakonec to byl z pohledu našeho mladého týmu solidní výsledek.
11.10.Výhru v Tošanovicích vystřílely mladé puškyzpT o š a n o v i c e - V rámci 11. kola zajížděla Lipina na hřiště Tošanovic. A byla to úspěšná mise před nucenou fotbalovou pauzou, která byla v týdnu nařízena pro všechny sportovní soutěže. Soupeři jsme vstřelili šest branek a do hlavních rolí se pasovali frýdecko-místečtí mladíci.
11.10.Soutěže přerušeny, tréninky mládeže pokračujíred.F r ý d e k-M í s t e k - Dle nařízení Vlády jsou od pondělí 12. října minimálně na čtrnáct dní přerušeny všechny sportovní soutěže v ČR. Týká se to samozřejmě i soutěží fotbalových. Tréninkový proces mládeže bude ale v tomto období nadále probíhat, samozřejmě za dodržování aktuálních nařízení a opatření.
12.10.Dorosty stoprocentní v PřerovězpF r ý d e k-M í s t e k - Před pondělním přerušením soutěží se dostaly do hry pouze dva naše dorostenecké týmy. Celky U18 a U16 v sobotu odcestovaly v rámci 10. kola Moravskoslezské dorostenecké divize do Přerova a zpátky domů dovezly plný počet bodů.
13.10.Společné tréninky mládeže prozatím přerušenyred.F r ý d e k - M í s t e k - Podmínky pro trénování se novými opatřeními Vlády ČR 12. října opět změnily. Od 14. října je možné být venku pouze v šesti lidech, což společné tréninky výrazně komplikuje. Od středy 14. října jsou tedy veškeré společné tréninky mládeže pozastaveny.
14.10.Povedená sobota mladších žákůzp foto: Petr HolekF r ý d e k-M í s t e k - Poslední zápasy před přerušením soutěží se mladším žákům povedly. Týmy U12 a U13 porazily v Lískovci Hranice. Na tyto dvě výhry navázal Future U13, který zvítězil nad Starou Bělou.
15.10.Starší žáci na Zbrojovku nevyzrálizpF r ý d e k-M í s t e k - Zbrojovka Brno, to byl poslední soupeř ligových starších žáků před přerušením soutěží. Na zdatného soupeře jsme doma bohužel nevyzráli. Future U15 remizoval v Lískovci se Starou Bělou.
21.10.Dotazník Simon Hrabec / U18: První gól? Za přípravku v BruntálezpF r ý d e k-M í s t e k - Dotazníkem na záložníka U18 Simona Hrabce navazujeme na sérii dotazníků z jara letošního roku. A co na sebe Simon prozradil? To už se dozvíte v článku.
23.10.Morava stopla soutěže, dohrávat se bude na jařezpF r ý d e k-M í s t e k - Fotbalový podzim byl předčasně ukončen. Řídící komise pro Moravu rozhodla na svém řádném zasedání dne 21. října 2020 v návaznosti na vládní nařízení v nouzovém stavu o odložení soutěží organizovaných ŘKM na jaro.
26.10.Los Marečkova memoriálu poslal Valcíře do skupiny smrtizpF r ý d e k-M í s t e k - Velkou radost prožívali hráči naší U16 na začátku září. Po úspěšném penaltovém rozstřelu proti Slovácku slavili na domácí půdě postup do semifinálových skupin třináctého ročníku Memoriálu Vlastislava Marečka. Již nějaký čas známe naše soupeře. Los byl nelítostný a připravil nám protivníky nejtěžšího kalibru, zato však velmi atraktivní.
Další stránky
12>>