Archiv článkůV únoru 2019 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.2.Přehled zápasů v týdnu od 28.1. do 3.2.2019rsPřehled utkání všech týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 28. ledna do 3. února 2019.
2.2.U19 vítězně proti JastrzębieFRM - JAS 5:2, 0.kolo | rs, zpF r ý d e k-M í s t e k - Starší dorostenci si zpestřili zimní přípravu soupeřem ze zahraničí. Ve Stovkách přivítali polské Jastrzębie. A rozhodně bylo, na co koukat. První půle byla výsledkově ještě vyrovnaná. Druhé dějství už však patřilo plně Valcířům. Dva góly se prezentoval Matěj Křenek, který má v přípravě velmi solidní střeleckou formu.
4.2.U17/ U16: Zrůnek sestřelil JastrzębiezpF r ý d e k-M í s t e k - Příprava mládeže je v plném proudu. Nejinak tomu je i u mladšího dorostu, který měl i o víkendu zajímavou herní náplň. U17 změřila stejně jako starší dorost síly s polským Jastrzębie. Hrdinou zápasu byl Karel Zrúnek (foto), který se s hosty vůbec nepáral a nasázel jim hattrick. U16, i tento zápas v nekompletní sestavě, se naopak proti Třinci nedařilo.
5.2.Starší žáky prověřil slovenský soupeřzpF r ý d e k-M í s t e k - Starší žáky o uplynulém víkendu prověřilo slovenské Kysucké Nové Mesto. Aby to pro Valcíře bylo ještě zajímavější, obě naše žákovské kategorie se utkaly proti o rok starším týmům. Svěřenci Lubomíra Macíčka nakonec podlehli dorostencům 1:3, U14 pod taktovkou trenéra Radka Šmída absolvovali divokou přestřelku proti nejstarší žákovské kategorii. Činilo se především trio Viktor Kováč, Vojtěch Míček a Lukáš Kunčík (foto).
6.2.Mladší žáci si vyzkoušeli větší hřištězpF r ý d e k-M í s t e k - Mladší žáci využili přípravného období o otestovali si proti Vítkovicím hru na větším hřišti. U13 na celém, U12 pak na zmenšeném. Více, než o výsledek, jde zvláště u starší kategorie o postupné krůčky adaptovat se na velké hřiště. U13 už tak ostatně odehrála druhý zápas v řadě.
7.2.Wojatschke s repre U17 na turnaji La MangaredČeská reprezentace do 17 let se počátkem února zúčastnila mezinárodního turnaje ve španělské La Manze. Svěřenci trenéra Václava Kotala po úvodní výhře nad Norskem (1:0), porazili také i výběr Rumunska (2:1). V posledním zápase pak remizovali se Švédskem (2:2). Ve všech třech zápasech nastoupil náš odchovanec Vojtěch Wojatschke.
9.2.Přehled zápasů v týdnu od 4.2. do 10.2.2019rsPřehled přípravných utkání všech týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 4. do 10. února 2019.
9.2.U19: Výsledkově rozdílné poločasyFRM - POL 2:5, 0.kolo | Zdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - V dalším přípravném utkání se utkali starší dorostenci s A-týmem Polanky. Zápas měli dobře rozehraný, když vedli po první půli 1:0 zásluhou trefy Magdona. Start druhého dějství se však Valcířům nezdařil a o vedení rychle přišli. Zásluhou neproměněných šancí a naopak efektivity soupeře nakonec skóre nepříjemně narostlo, korigoval jej až v závěru Chýlek.
12.2.U13 porazilo Žilinu, U12 ŹoryzpF r ý d e k-M í s t e k - Mladší žáci se postupně začínají adaptovat na větší hřiště. Alespoň tedy, pokud vezmeme v potaz víkendové výkony. Ty byly totiž skvělé. U13 porazila Juventus Žilina 5:4 a U12 Źory 1:0, když se z pokutového kopu prosadil Daniel Haslhofer (foto).
14.2.U15 dominovala, blízko výhře byla i U14zpF r ý d e k-M í s t e k - Dva zahraniční soupeři byli dalšími soky našich starších žáků v přípravě na jarní část sezóny. U15 proti Juventusu Žilina dominovala a skóre 3:0 bylo pro soupeře ještě přívětivé. Více ze hry měla proti polskému Źory i U14, ovšem chyby a neubráněné standardky ji nakonec o výhru připravily. Slavil tak soupeř.
15.2.U19: Příliš krutý výsledekFRM - FRY 1:8, 0.kolo | Zdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Zvláštní zápas to byl pro starší dorostence v přípravě proti diviznímu Frýdlantu. Valcíři totiž neodehráli, jak napovídá vysoká prohra, úplně špatný zápas. Hosté však využili sebemenších chyb a v druhém dějství také vynucené oslabení našeho týmu.
16.2.Přehled zápasů v týdnu od 11.2. do 17.2.2019rsPřehled přípravných utkání všech týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 11. do 17. února 2019.
16.2.U19: Zbrojovka potvrdila kvalitu nekompromisněBRN - FRM 10:0, 0.kolo | Zdeněk PlánkaB r n ě n s k é I v a n o v i c e - Valcíři byli pro Zbrojovku Brno generálkou na start jarní části Dorostenecké ligy. Domácí zápas jednoznačně ovládli, o čemž vypovídá skóre. Frýdek měl v nohách páteční zápas s Frýdlantem a kvalitě soupeře nedokázal čelit.
16.2.Vojvodík: Zkoušeli jsme tým v krizové situaciBRN - FRM 10:0, 0.kolo | Zdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Starší dorost má za sebou dvě přípravná utkání v krátkém sledu. V pátek podlehl doma diviznímu Frýdlantu, v sobotu lídrovi Dorostenecké ligy Zbrojovce Brno. Zatímco páteční výkon hodnotil i přes vysokou prohru kladně, v sobotu tomu bylo naopak. Trenér Roman Vojvodík v rozhovoru vysvětloval, proč zvolil dva zápasy v řadě za sebou, a co se mu v Brně na výkonu týmu nepozdávalo.
18.2.Hatoň: Chytat za U19? To jsem opravdu nečekal Zdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Starší dorost odehrál v sobotu přípravné utkání proti Zbrojovce Brno. Ač se na vysoké prohře logicky špatně hledaly pozitiva, jedno výrazné bychom našli. Do brány MFK se totiž postavil teprve patnáctiletý talentovaný brankář Šimon Hatoň a svým výkonem nezklamal. Právě jeho dílem nebylo vysoké skóre ještě větší.
19.2.Mladší žáci byli v Martinu úspěšnízpF r ý d e k-M í s t e k - Mladší žáci navázali na povedené výkony z předchozího víkendu a ze slovenského Martina si odvezli dvě výhry. U13 zvítězila 5:4, k čemuž pomohl dvěma brankami i Jakub Michalík (foto). U12 pak soupeře přestřílela 12:6.
19.2.Áčko čeká herní soustředění v TureckursVe dnech od 24. února do 3. března čeká naše třetiligové muže herní soustředění v tureckém Beleku.
20.2.Kádr Valcířů dostává konečnou podobursTrenér našeho A týmu, Jan Žižka, chtěl mít ještě před odletem na herní soustředění v tureckém Beleku o skladbě svého týmu v jarních odvetách MSFL jasno. Kádr už má víceméně kompletně složený.
21.2.U19 / Psota: Jsem rád, že mi dal Frýdek šancizpF r ý d e k-M í s t e k - Starší dorost přivítal v průběhu zimní přípravy v kabině novou tvář z Vítkovic. Je jí sedmnáctiletý záložník Martin Psota. My jsme se o Martinovi chtěli dozvědět něco více a vzniklo tak velice zajímavé povídání.
22.2.Sympatický výkon a těšná porážkaTRI - FRM 1:0, 0.kolo | rsPřípravné utkání s druholigovým Třincem rozhodla standardní situace soupeře.
Další stránky
12>>