Archiv článkůV březnu 2018 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.3.Přehled zápasů v týdnu od 26. 3. do 1. 4. 2018rsPřehled zápasů týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 26. března do 1. dubna 2018.
31.3.Ligová sedmnáctka poprvé na jaře prohrálaFRM - HRK 0:2, 23.kolo | rsAž v pátém jarním zápase našli ligoví mladší dorostenci svého přemožitele. O jejich porážce s královehradeckými Votroky rozhodl druhý poločas a dvě branky soupeře.
31.3.Gól Tandira rozhodl domácí duel s TáborskemFRM - TAB 1:0, 20.kolo | redPo velice bojovném výkonu si Valcíři zcela po zásluze připsali do druholigové tabulky tři body. Výhru trefil v samém závěru novic v domácí sestavě, útočník Ismar Tandir.
30.3.Valcíři získali útočníka Ismara TandiraredKrátce před sobotním zápasem s Táborskem jsme do A týmu získali dvaadvacetiletého vytáhlého útočníka Ismara Tandira.
30.3.Čtrnáctka si vyšlápla na silný Baník OstravarsStarší žáci FM U14 zvítězili nad silným Baníkem Ostrava vysoko 5:1.
29.3.Domácí premiéru obstará duel s TáborskemredZatímco náš sobotní soupeř z jižních Čech má na svém kontě již tři odehrané jarní zápasy, Valcíře po porážce ve Vlašimi čeká naopak domácí premiéra a druhé ostré střetnutí.
29.3.Slaninka: Naše výsledky jsou především o hlavěredPosledním hráčem, který se v dresu frýdecko-místeckých Valcířů dokázal prosadit, byl čerstvě 22letý krajní obránce Martin Slaninka. Jeho gól v přípravném střetnutí v polském Chorzówě znamenal vyrovnání na 1:1. Frýdek nakonec generálku na Táborsko prohrál těsně 1:2.
27.3.Letošní semifinále Memoriálu Vl. Marečka je u koncersV minulém týdnu byly dohrány semifinálové skupiny Memoriálu Vlastimila Marečeka, který se hraje v rámci Českého poháru v kategorii mladšího dorostu.
27.3.V Třinci se bude hrát již v 15 hodinredOkresní derby mezi Fotbalem Třinec a MFK Frýdek-Místek se odehraje v úterý 3. dubna s časem výkopu již v 15.00 hodin.
23.3.Ligové žáky čeká na úvod jara OpavarsPo soutěžích dorostu se o tomto víkendu rozjedou také soutěže žáků. V neděli půjdou do boje naši ligoví starší žáci, kteří přivítají ve Stovkách tým Slezského FC Opava.
23.3.Z Chorzówa se vracíme s těsnou porážkouCHR - FRM 2:1, 0.kolo | redJelikož na blížící se víkend je plánována reprezentační přestávka a obě profesionální soutěže v ČR mají volno, domluvili si Valcíři přípravný zápas s polským celkem K.S. Ruch Chorzów, se kterým nakonec prohráli těsně 1:2.
22.3.Přehled zápasů v týdnu od 19. 3. do 25. 3. 2018rsPřehled všech utkání týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 19. do 25. března 2018.
22.3.Fukala uzavřel s klubem smlouvu na dva rokyredPo Janu Hruškovi si frýdecko-místecký klub pojistil dalšího mládežnického odchovance, když s talentovaným obráncem či záložníkem Michalem Fukalou uzavřel profesionální smlouvu na dva roky.
21.3.Se Znojmem se utkáme v polovině dubnaredDvakrát se kvůli nepřízni počasí odložil náš mistrovský zápas se Znojmem. Na třetí pokus už doufáme, že hrát budeme.
19.3.Domácí duel se Znojmem je znovu odložen!redPočasí se stále ne a ne umoudřit, zápas FNL se Znojmem se opět hrát nebude.
16.3.Blaničtí rytíři svou tvrz ubrániliVLA - FRM 4:0, 19.kolo | redPrvní jarní utkání se nám moc nepovedlo. Z Vlašimi jsme se vrátili s prázdnou.
15.3.Přehled zápasů v týdnu od 12. 3. do 18. 3. 2018rsPřehled utkání všech týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 12. do 18. března 2018.
15.3.Valcíři jsou na úvodní jarní utkání nažhaveniredTřinec – odloženo! Znojmo – odloženo! Vlašim – budeme konečně hrát? Frýdečtí fotbalisté věří, že jarní premiéru již počasí nezhatí a že se v pátečním odpoledni na hřišti Blanických rytířů hrát bude.
15.3.Chvěja: Po fyzické stránce jsme připraveniredOstravský odchovanec a mládežnický reprezentant se na první mistrovské utkání ve Vlašimi těší.
14.3.O brankáře Lipiny se stará Bohuslav MurárikredTřiašedesátiletý bývalý gólman prožil své nejlepší fotbalové období v Žilině, kde chytal v nejvyšší soutěži. „Dále jsem byl ještě v Dubnici či Zvoleně, devět let jsem pak působil ještě v Rakousku. Tam jsem začal i s trénováním,“ řekl Murárik.
Další stránky
12>>