Archiv článků

V dubnu 2018 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
30.4.Mládež obdržela od svého partnera míče AdidasrsFotbalová mládež MFK Frýdek-Místek se může těšit z daru, který jí poskytl partner - společnost MLK-Tours.
29.4.V Hradci to Valcířům nevyšloHRK - FRM 4:0, 25.kolo | redZ Hradce Králové se naši A muži vrací s prázdnou. Na svou výhru domácí zadělali již v prvním poločase, kdy se dvakrát prosadil Krátký. Po změně stran pak Votroci přidali další dvě branky a radovali se tak z vítězství 4:0.
28.4.Přehled zápasů v týdnu od 23. do 29. 4. 2018rsPřehled utkání týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 23. do 29. dubna 2018.
28.4.U19: Slavia ve 2. půli střelecky úřadovalaFRM - SLA 0:7, 27.kolo | zpF r ý d e k-M í s t e k - Ve 27. kole Dorostenecké ligy přivítala naše U19 Slavii. V první půli jsme drželi s favoritem utkání krok, dějství druhé nám však vůbec nevyšlo a Pražané odjíždí s Frýdku s vysokou výhrou.
28.4.U17: Se Slavií rozhodla druhá půleFRM - SLA 1:4, 27.kolo | zpF r ý d e k-M í s t e k - Mladší dorostenci sehráli na hlavním hřišti se Slavií velmi pohledný a atraktivní zápas. Nad Pražany se dokonce ujali vedení, nicméně soupeři se ještě do přestávky povedlo vyrovnat a v druhém dějství rozhodl o své výhře.
27.4.V neděli zajíždíme do Hradce KrálovéHRK - FRM 4:0, 25.kolo | redLetošní ročník Fortuna národní ligy nám pomalu spěje do svého závěru. Valcíře ještě čeká 6 těžkých zápasů, ten nejbližší pak v neděli na hřišti Hradce Králové.
25.4.Ondřej Prepsl byl s ČR U16 v DánskursDlouhá léta působil ve Stovkách Ondřej Prepsl jako brankář našeho "A" týmu. Po skončení profesionální kariéry odešel ostravský rodák do divizního Frýdlantu nad Ostravicí a začal pracovat jako trenér brankářů v karvinské regionální akademii. V minulém týdnu se Prepsl zúčastnil jako trenér brankářů ČR U16 Future mezinárodního turnaje v Dánsku.
25.4.Valcíři obrali o body favorizovanou PříbramFRM - PRB 2:1, 24.kolo | redParáda! Skvělé! Kluci odehráli duel proti exligové Příbrami skvěle takticky a nakonec soupeři vrátili stejnou měrou porážku z podzimu.
24.4.Ve středu hostíme aspiranta na postupFRM - PRB 2:1, 24.kolo | redFotbalisté Příbrami zvládli v posledním kole porazit na vlastním hřišti Hradec Králové 2:0, čímž se bodově odpoutali od svých největších pronásledovatelů. Valcíře tak ve středečním kole nečeká vůbec lehký soupeř.
22.4.Sedmnáctka šahala v Boleslavi po bodechMLB - FRM 3:2, 26.kolo | rsJeště osmnáct minut před koncem utkání vedla naše U17 v Mladé Boleslavi rozdílem jedné branky. Nakonec si ale mladí Valcíři z automobilového města body nedovzeli.
21.4.Lipina rozstřílela Olympii Praha!OLY - FRM 1:4, 23.kolo | zpP r a h a / F r y d e k-M i s t e k - Ztracenou výhru nad Znojmem evidentně Valcíři proti Olympii Praha hodili za hlavu. Úterní ztrátu totiž napravili dokonale. Soupeře totiž rozstříleli 4:1. Cestu za důležitými třemi body nastartoval v první půli Willwéber, v druhém dějství jsme pak přidali další tři gólové pojistky. Domácí stačili v závěru skóre pouze opticky korigovat.
21.4.Pulpit: Hráči splnili vše do puntíkuOLY - FRM 1:4, 23.kolo | redP r a h a / F r ý d e k-M í s t e k - Lipina ovládla dopolední duel na Strahově a porazila Olympii Praha vysoko 4:1. Trenér Martin Pulpit tak byl mnohem spokojenější, než při domácí remíze 2:2 se Znojmem.
20.4.Budou Valcíři v Praze opět úspěšní?OLY - FRM 1:4, 23.kolo | zpF r y d e k-M i s t e k - Nabitý program Valcířů ve Fortuna národní lize nekončí. Anglický týden pokračuje po dvou utkáních v domácím prostředí na půdě Olympie Praha. Na půdě osmého celku tabulky se Lipina představí v sobotu v 10:15.
19.4.Mihalek: Byly to zbytečné a laxně ztracené bodyFRM - ZNO 2:2, 18.kolo | redV dohrávaném utkání 19. kola FNL dostal mezi třemi bílými tyčemi tentokráte příležitost brankář Matej Mihálek. Pro šestadvacetiletého gólmana tak šlo o vůbec první odchytaný zápas v probíhajícím ročníku druhé nejvyšší soutěže.
19.4.Statut SpSM nám byl přidělen hned v 1. kolersV rámci 1. kola licenčního řízení bylo rozhodnuto o přidělení statutů SCM a SpSM pro období 2018/2020.
18.4.Dudek: Zahrát si v reprezentaci je snem každého hráčersSvou první reprezentační zkušenost si v minulém týdnu odbyl krajní obránce Jakub Dudek, který se objevil v nominaci českého Future národního týmu do 17 let. Ten se představil ve dvou zápasech proti Belgii.
17.4.V dohrávce 18. kola hostíme doma ZnojmoFRM - ZNO 2:2, 18.kolo | redJak se říká, do třetice všeho nejlepšího. Dvakrát totiž nevlídné počasí nepovolilo odehrát duel Valcířů se Znojmem. V úterý by se ale již hrát mělo.
17.4.Se Znojmem jsme promrhali dvoubrankové vedeníFRM - ZNO 2:2, 18.kolo | redTenhle zápas bude nejspíš všechny frýdecko-místecké fotbalisty strašit ještě hodně dlouho. Valcíři totiž v polovině utkání vedli v poklidu dvoubrankovým rozdílem, nakonec po změně stran dovolili soupeři vyrovnat.
15.4.Willwéber: Škoda té šance z poslední minutyredJelikož špílmachra našeho týmu Nicolase Šumského nepustilo do utkání s Českými Budějovicemi zranění, ujal se dirigentské taktovky záložní řady Ľubomír Willwéber. A jaké byly jeho bezprostřední dojmy po utkání…