Archiv článkůV dubnu 2020 vyšly tyto články:

28.4.Sezóna mládeže 2019/20 pohledem statistikzpF r ý d e k-M í s t e k - Výrazně zkrácená mládežnická sezóna 2019/20 našich týmů pohledem statistiky. Nejlepší střelci, úspěšné série, čistá konta, karetní hříšníci.
23.4.Trenérka Valcířek J. Sikorová: Holkám to jde parádně!zpF r ý d e k-M í s t e k - V roce 2019 se začal zásluhou mládežnického vedení klubu realizovat návrat k tradici ženského fotbalu ve Stovkách. Jednou z důležitých osob u opětovného vzniku divčích týmů je trenérka Jana Sikorová. My vám teď v obsáhlém povídání nabízíme nejen pohled na roční fungování našich Valcířek, ale i obecně ženský fotbal, který zažívá zaslouženě zvýšenou popularitu.
16.4.Zvláštní mládežnická sezóna 2019/20zpF r ý d e k-M í s t e k - Na sezónu 2019/20 se bude zřejmě ještě dlouho vzpomínat. Bohužel však ne z hlediska výkonů na hřišti nebo krásných gólů, ale s velkou pravděpodobností kvůli koronavirové hrozbě. Ta totiž předčasně ukončila mládežnické soutěže, a to nejen ty fotbalové. A někomu přerušila i ambice a sny, což se týká například frýdecko-místecké U19. Pojďme se v přehledu podívat, jak si naše mládežnické týmy ve zkráceném ročníku vedly.
16.4.Uvíra: Poprosil jsem Bonyho a on mi bez mrknutí dres darovalRobert SchedlingV době, kdy Valcíři hostili na domácím stadionu v pohárovém střetnutí pražskou Spartu, bylo krajnímu obránci Martinu Uvírovi pouhých 19 let. Na duel s tehdejšími vícemistry vzpomíná náš bývalý hráč o to víc, jelikož si ze zápasu tehdy odnesl cenný suvenýr.
12.4.Když Valcíři ovládli Česko-Slovensko!zpF r ý d e k-M í s t e k - Ne, nedošlo k opětovnému spojení dvou republik. Nadpis evokuje pět let starý triumf starších žáků Frýdku-Místku na tehdy největším turnaji v České a Slovenské republice pro kategorii U15 – Nike Premier Cupu. Valcíři ovládli turnaj v roce 2015 při své premiérové účasti a stali se senzačními vítězi.
9.4.Šéftrenér mládeže Vojvodík: Zdraví je na prvním místě!zpF r ý d e k-M í s t e k - Současná nelehká situace se pochopitelně nevyhýbá ani mládeži. Právě současné dění bylo hlavním tématem našeho rozhovoru s šéftrenérem mládeže MFK Frýdek-Místek Romanem Vojvodíkem. Probíral se tréninkový proces, předčasné ukončení soutěží, zbyl však čas i na jednu krásnou vzpomínku.
8.4.Černaj: Chtěli jsme si to rozdat na hřišti, ale zdraví je důležitějšírsVeškeré naděje, zda se jarní odvetná část MSFL ještě rozjede, vzala za své v úterý 7. dubna, kdy VV FAČR ukončil všechny amatérské soutěže (tedy soutěže od MSFL/ČFL směrem dolů).
7.4.Sezona je předčasně ukončenaredVýkonný výbor FAČR rozhodl kvůli pandemii koronaviru o ukončení amatérských soutěží od třetí ligy níže včetně mládežnických soutěží.
5.4.Prepsl: Věřil jsem, že přes penalty Spartu porazímeRobert SchedlingBrankář Ondřej Prepsl je jedním z těch, kteří si můžou říct, že od slavných hráčů pražské Sparty gól nedostal. V rozhovoru s naším bývalým gólmanem se vracíme o dvanáct let zpátky, kdy Valcíři před napěchovanými Stovkami pořádně potrápili v národním poháru vicemistra republiky.
5.4.Dotazník Matyáš Cudzik / U15: Největší vtipálek? Viktor Kováč a myslím, že i jázpF r ý d e k-M í s t e k - Náš dotazník se v tomto díle tentokrát přesunul z dorostenecké kategorie do kategorie starších žáků. Na dotazníkové otázky odpovídal stoper U15 Matyáš Cudzik.
1.4.Březnové kalendáriumzp foto: ČTKF r ý d e k-M í s t e k - Máme sice již duben, pojďme se ale ještě ohlédnout za uplynulým měsícem březnem z pohledu narozenin osob, které se zapsaly do fotbalové historie Frýdku-Místku. Všem zmíněným samozřejmě gratulujeme. U legendárního trenéra Ericha Cviertny je nám líto, že bohužel není mezi námi. Letos by se dožil devětašedesáti let.
1.4.Příští týden rozhodne o osudu nižších soutěžíredZda budou fotbalové soutěže (třeba i bez diváků v hledišti) v této sezoně pokračovat, o tom by se mělo rozhodnout během příštího týdne.