Archiv článkůV červnu 2021 vyšly tyto články:

2.6.Nepodařený zápas proti U19 BaníkuzpF r ý d e k-M í s t e k - Poslední zápas v rámci tréninkového kempu se Valcířům nevydařil, proti U19 Baníku Ostrava jsme od začátku utkání tahali za kratší konec a dravější soupeř si připsal zaslouženou výhru.
4.6.Valcířům skončil kemp, jak vypadá kádr?zpF r ý d e k-M í s t e k - Pátečním tréninkem skončil Valcířům tréninkový kemp a nastal také čas, kdy trenér Karel Orel oznámil, jak bude vypadat kádr na začátku letní přípravy, která odstartuje v pondělí 28. června.
5.6.Orel: Představy splnil kemp maximálnězpF r ý d e k-M í s t e k - Valcíři mají za sebou jednu z důležitých částí přípravy na nadcházející ročník MSFL. Uplynulý třítýdenní kemp jsme pochopitelně hodnotili se sportovním manažerem a trenérem A-týmu Karlem Orlem. V našem povídání jsme rozebrali všechny podstatné věci před startem letní přípravy, která se začne 28. června.
5.6.Zpátky doma. Jaroslav Juříček je opět ValcířzpF r ý d e k-M í s t e k - Od přípravek až po muže. Osmadvacetiletý záložník Jaroslav Juříček prošel v našemu klubu všemi kategoriemi a po sedmi letech se opět vrací na místo činu.
6.6.Juříček: Zodpovědnosti se nezříkámzpF r ý d e k-M í s t e k - Po sedmi letech se osmadvacetiletý záložník ocitl opět na známých místech. Jaroslav Juříček to jako odchovanec našeho klubu samozřejmě ve Stovkách dobře zná. Nyní bude jedním z důležitých segmentů kádru v nadcházející sezóně MSFL. V rozhovoru jsme samozřejmě jeho návrat důkladně probrali.
8.6.Spolupráce s Moravskoslezskou brankářskou akademiízpF r ý d e k-M í s t e k – Rozvoj mládežnického fotbalu jde neustále dopředu, možnosti přibývá a jsme rádi, že jednu takovou můžeme využít. Klub totiž navázal spolupráci s Moravskoslezskou brankářskou akademií. Kvitovat z toho bude nejen naše mládež, ale především široké fotbalové okolí. Ostatně více už v článku.
16.6.V předkole poháru do FrenštátuzpF r ý d e k-M í s t e k - Středeční los MOL Cupu nám přisoudil v předkole cestu do Frenštátu pod Radhoštěm. Před startem MSFL se tak Valcíři představí v bitvě na hřišti divizního soupeře. Úřední termín je stanoven na 25. července od 17:00.
17.6.Květon: Rozhodl velký zájem Frýdku-MístkuzpF r ý d e k-M í s t e k – Jak dobře víte, Valcíři tvoří pro nadcházející sezónu MSFL nový kádr. Hned prvním oficiálně potvrzeným hráčem pak byla opravdu velká posila v podobě zkušeného brankáře Josefa Květona. Nova gólmanská jednička Lipiny bude patřit mezi základní stavební kameny našeho týmu. Dvaatřicetiletý otec dvou dcer si je toho velmi dobře vědom. Jak prozradil v rozhovoru, i to byl vedle velkého zájmu klubu důležitý faktor při rozhodnutí, jestli na nabídku působit ve Stovkách, kývnout.
18.6.Žemlík vzkazuje: Buďte trpěliví!Redakce Foto: Deník / Lukáš KaboňF r ý d e k-M í s t e k - Budování staronového lipinského mužstva sleduje ze svého hlučínského domova Petr Žemlík. Trenér, který třikrát ve své kariéře působil ve Stovkách, v rozhovoru pro fanoušky odhaluje úskalí takovéto práce.
22.6.Přípravné zápasy v domácím prostředízpF r ý d e k-M í s t e k - Na konci června odstartuje Valcířům příprava na nadcházející ročník MSFL. Její součástí jsou pochopitelně také přípravné zápasy. Lipina všechny absolvuje v domácím prostředí, což fanoušci jistě uvítají.
25.6.Na úvod MSFL doma s RosicemizpF r ý d e k-M í s t e k - Ve čtvrtek byl rozlosován ročník MSFL 2021/22. Los nám určil, že třetiligové putování odstartujeme doma s Rosicemi. Zrádný úvodní los nás pak pošle ve 2. kole na půdu Baníku Ostrava B.
28.6.Netypické jaro mládežezpF r ý d e k-M í s t e k - Covid už podruhé za sebou předčasně ukončil sezónu mládežnickým týmům. Rozhodně se však nedá říct, že bychom se nudili. Dá se říct, že pozdní jaro bylo ve znamení tréninkových utkání.
28.6.Valcířům začala letní přípravazpF r ý d e k-M í s t e k - Zatímco úvod nedávného kempu, kteří potenciální hráči Lipiny absolvovali, se nesl spíše v upršeném počasí, start letní přípravy dostál svého názvu. Krátce před pátou se Valcíři pustili do první tréninkové jednotky v horkém letním počasí.
29.6.Orel: První dny budou kondičnízpF r ý d e k-M í s t e k – Valcířům v pondělí 28. června odstartovala letní příprava, a to je vždy vhodná doba k rozhovoru s trenérem. S lodivodem Valcířů jsme si povídali o její náplni, kádru, ale nemohli jsme vynechat ani reakci na los MSFL a nechyběl samozřejmě ani dotaz na fotbalové EURO.