Archiv článků

V září 2020 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.9.Valcíři z U18 a U16 sbírali body venkuzpF r ý d e k-M í s t e k - Dorostenecké týmy měly původně nabitý týden, místo osmi zápasů se jich hrálo ale nakonec šest. Domácí utkání U19 a U17 se Znojmem totiž byla odložena. Anglický týden si ale naplno užily týmy U18 a U16. Musíme konstatovat, že úspěšně. Venkovní mise se povedly a Valcíři posbírali ze hřišť soupeřů čtyři body.
30.9.Juniorky bojovaly statečnězpF r ý d e k-M í s t e k - První domácí utkání čekalo na naše juniorky v rámci 3. kola 3. ligy dorostenek. Valcířky nastoupily proti Bílovci, který postavil tým starší a vyspělejší. Naše holky se "rvaly", ale jak již bylo uvedeno, vyspělejší soupeř dominoval.
29.9.Starší žáci splnili roli favoritazpF r ý d e k-M í s t e k - Ligoví starší žáci odehráli svůj zápas proti Vítkovicím 1919 místo tradičního víkendu již ve středu a splnili roli favorita. U15 vstřelila soupeři deset gólů, zápas U14 sice nebyl na góly zdaleka tak bohatý, ale tři body také zůstali ve Stovkách.
28.9.Přehled zápasů v týdnu od 28.9. do 4.10. 2020zpPřehled utkání všech týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 28.9. do 4.10. 2020.
26.9.Lipina se v Chlebovicích trápilazpC h l e b o v i c e - Rychle zapomenout budou chtít lipinští hráči na utkání 1. kola Okresní soutěže v Chlebovicích. Na hřišti soupeře jsme totiž prohráli 2:3 a takřka po celý zápas se herně trápili.
24.9.Mladší žáci: Derby s Karvinou nevyšla, v Třinci byla vítěznázp foto: fb FK Fotbal Třinec - MládežF r ý d e k-M í s t e k - Mladší žáci hrající soutěž SpSM, měli v třetím zářijovém týdnu na programu hned dvě derby. V Lískovci jsme v dohrávce přivítali Karvinou, poté zajížděli do Třince. Dařilo se Future U13, která doma porazila Vřesina a připsala si první výhru do tabulky Krajského přeboru.
23.9.Historicky první bod pro juniorkyzpF r ý d e k-M í s t e k - Již ve druhém zápasu 3. ligy dorostenek vybojovaly naše juniorky historicky první bod. Stalo se tak na hřišti Kopřivnice po skvělé stíhací jízdě ve druhém poločase.
22.9.U19 podlehla v dohrávce JihlavěFRM - JIH 0:2, 6.kolo | Zdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Dohrávka 6. kola MSDL naší devatenáctce body nepřinesla, stále tak zůstáváme na počtu čtyř bodů. Jihlava byla od úvodu utkání lepším týmem a po první půli vedla 2:0. Stejné skóre svítilo nakonec na výsledkové tabuli i na konci utkání.
22.9.Boj U15 a U14 s Opavou, Future rozstřílel VřesinuzpF r ý d e k-M í s t e k - Podruhé v krátkém časovém období se střetly naše týmy U14 a U15 s Opavou. V prvním měření jsme byli na půdě soupeře stoprocentní, doma už se nám ale tolik nedařilo. Střelecky výrazně se naopak dařilo týmu Future U15 proti Vřesině.
21.9.Chudý týden pro dorostenecké týmyzpF r ý d e k-M í s t e k - Po odložených zápasech v předminulém víkendu se naše dorostenecké týmy o uplynulém týdnu opět vrhly do bojů o mistrovské body. Bohužel, ze čtyř zápasů jsme nevydolovali ani jediný.
21.9.Přehled zápasů v týdnu od 21.9. do 27. 9. 2020zpPřehled utkání všech týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 21. do 27. září 2020.
19.9.O prohře Lipiny rozhodl jediný gólzpF r ý d e k-M í s t e k - V rámci 7. kola Okresní soutěže přivítala Lipina v domácím prostředí tým Metylovic. Převahu z první půle jsme nedokázali přetavit ve vedení, v druhém dějství, které směřovalo k remíze, pak rozhodl o osudu utkání povedenou ranou hostující Bražina.
18.9.Frýdek-Místek ovládl 17. ročník DD Cupuzp Foto: fotbal.czF r ý d e k-M í s t e k - Velkého úspěchu se dočkal tým z dětského domova ve Frýdku-Místku. První záříjový týden totiž ovládl v Praze na Strahově DD Cup. 17. ročník turnaje pro týmy z Dětských domovů z celé České republiky.
17.9.Starší žáci ˝loupili˝ i v HodonínězpF r ý d e k-M í s t e k - Naše týmy U15 a U14 čekala v neděli dlouhá cesta na jih Moravy. Podruhé v krátké době jsme se střetli s Hodonínem. A byla to úspěšná výprava, výhry slavily oba týmy. Povedený týden pak podpořil i Future tým.
16.9.U19: Derby patřilo TřinciTRI - FRM 2:1, 7.kolo | zpT ř i n e c - Naše U19 zápas v Třinci v rámci 7. kola předehrávala už ve středu. A nutno říct, že to pro nás nebyl šťastný den. V zápase, ve kterém jsme se museli obejít bez několika hráčů, se nám vůbec nedařilo. Domácí si vypracovali v první půli dvoubrankový náskok, který byl nakonec rozhodující.
15.9.Juniorky mají za sebou premiéru ve 3. lizezpF r ý d e k-M í s t e k - Náš juniorský tým Valcířek v sobotu historicky poprvé vyběhl k utkání ve 3. Lize dorostenek. Stalo se tak na hřišti Gascontrolu Havířov.
14.9.Prohra a výhra, bilance mladších žáků proti HFKzpF r ý d e k-M í s t e k - O uplynulém víkendu přivítali naši mladší žáci v Lískovci HFK Olomouc. U13 bohužel přišla o svoji neporazitelnost, U12 podruhé v řadě zvítězila.
12.9.Obrat Lipiny v Kunčicích a hattrick Králíka!zpK u n č i c e - 6. kolo Okresní soutěže zavedlo Lipinu na půdu Kunčic pod Ondřejníkem. Druhé venkovní utkání v řadě dopadlo tentokrát výsledkově mnohem lépe, i když to tak zprvu nevypadalo. Po první půli jsme totiž prohrávali 1:2, v poločase druhém však přišel parádní obrat a výhra 6:2. Hattrickem se blýskl Lukáš Králík.