Archiv článkůV lednu 2020 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.1.Přehled zápasů v týdnu od 27.1. do 2.2. 2020zpPřehled utkání všech týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 27. ledna do 2. února 2020.
30.1.U13 pořádá halový turnajzpF r ý d e k-M í s t e k - Zima je obdobím bohatým na halové turnaje. Využívají je v zimní přípravě i naše týmy. V sobotu 1. února pořádá naše U13 turnaj v Rašovicích a samozřejmě jste všichni srdečně zváni.
30.1.Bzirský: Na stadion to mám jen pár minut cestyredJednou ze zimních posil našeho A týmu se stal čtyřiadvacetiletý záložník Martin Bzirský. Rodák z nedalekého Příbora přichází do Stovek z druholigových Vítkovic. Bzirský se ihned po svém příchodu naplno zapojil do zimního drilu trenéra Michala Hubníka.
29.1.U12 si proti Púchovu zastřílelazpF r ý d e k-M í s t e k - Po týdnu přijel do Stovek opět Púchov, tentokrát však mladší žáci. A U13 a U12 se proti němu dařilo. Starší žáci se utkání také se slovenským soupeřem, prověřil je Martin.
28.1.Tři souboje dorostu s TřincemzpF r ý d e k-M í s t e k - Další víkend v zimní přípravě byl pro dorostenecké kategorie U18, U17 a U16 ve znamení soubojů s Třincem. Zatímco naší U18 se proti U19 nedařilo, frýdecko-místecká U16 a U17 v domácím prostředí dominovala.
28.1.Martin Bzirský další posilou ValcířůredPo odchodu středopolaře Nicolase Šumského do slovenské Seredě, reagovalo klubové vedení MFK Frýdek-Místek, a.s., příchodem dalšího mládežnického reprezentanta. Do Stovek přichází záložník Martin Bzirský.
28.1.Raab: Gól Dorogi? Bylo v tom i trochu štěstíredProzatím naše jediné vítězství v zimní přípravě zařídila čerstvá posila z ostravského Baníku, útočník Lukáš Raab. Jak se tento vytáhlý forvard v Lipině cítí a co říká na svou premiérovou trefu, to se dočtete v našem rozhovoru s ním.
27.1.Olympionik Svoboda vedl plavecký tréninkzpF r ý d e k-M í s t e k - Je již tradicí, že součástí tréninkového cyklu mládeže, nejen v zimní přípravě, je také bazén. Jelikož mládež Frýdku-Místku spolupracuje s českou plaveckou legendou Květoslavem Svobodou, dostává plavecký trénink i naprosto jiný rozměr.
26.1.Výhru nad Dorogi FC zařídil RaabDOR - FRM 0:1, 0.kolo | rsS maďarským druholigovým týmem Dorogi FC vítězíme 1:0, když jedinou branku v zápase zařdíl po Kutáčově přihrávce útočník Lukáš Raab. Valcíři navíc poprvé v přípravě neinkasovali.
25.1.Vítkovice byly nad naše sílyVIT - FRM 6:2, 0.kolo | rsTřetím soupeřem v zimní přípravě byli fotbalisté druholigových Vítkovic. Domácí o svém vysokém vítězství rozhodli prakticky již v prvním poločase, kdy nám vstřelili tři branky.
24.1.U9 / Malí Valcíři první na Kovoně!zpF r ý d e k-M í s t e k - Naše přípravky se tradičně a pravidelně účastní mimo svých soutěží i různých turnajů. Naše U9 se například zúčastnila v sobotu 18. ledna halového turnaje v Karviné na Kovoně.
23.1.Prostějov má zájem o obránce BialkarsDruholigový 1. SK Prostějov projevil zájem o dvaadvacetiletého stopera Daniela Bialka. Ten dostal od vedení klubu svolení k čtrnáctidenní zkoušce.
22.1.​Povedený začátek k výhře U18 nevedlzpF r ý d e k-M í s t e k - U18 měla o uplynulém víkendu v plánu přípravné utkání s Vítkovicemi. U17 a U16 zamířila na Slovácko.
21.1.Starší žáci a slovenské měření, sněhová bitva U13zpF r ý d e k-M í s t e k - První zápasy v zimní přípravě absolvovali o uplynulém víkendu naši žáci. Starší žáci si k měření sil pozvali do Stovek slovenský Púchov. Mladší žáci odehráli zápasy s Bílovcem. U12 navíc sehrála i kvalitní zápasy na turnaji v Novém Jičíně.
20.1.Další změny v kádru A týmu, Šumský odcházírsV kabině A týmu se stále něco děje. Přinášíme vám tedy další informace o změnách ve frýdecko-místeckém kádru.
20.1.Přehled zápasů v týdnu od 20. do 26. 1. 2020zpPřehled utkání všech týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 20. do 26. ledna 2020.
19.1.Soupeř nás trestal z rychlých brejkůPBY - FRM 2:1, 0.kolo | rsAni ve druhém přípravném utkání jsme recept na našeho soupeře nenašli. V Povážské Bystrici prohráváme gólovým rozdílem 2:1.
19.1.Devatenáctka na úvod přípravy hrála se SenicíSEN - FRM 1:2, 0.kolo | rsHned dvě přípravná utkání sehráli mladí Valcíři v rámci kondičního soustředění. Se slovenskou Senicí jsme nejprve vyhráli 2:1, odveta naopak vyšla našemu soupeři.
16.1.Dorost se účastní futsalové ligyzpF r ý d e k-M í s t e k - Zpestřením pro dorostenecké kategorie U18, U17 a U16 je v zimní přípravě účast v 2. frýdecko-místecké lize v sálové kopané.
15.1.Soustředění zakončíme duelem s TrenčínemrsPočátkem tohoto týdne odjeli A muži na krátké kondiční soustředění do Uherského Brodu, kde měli ke své přípravě výborné podmínky. Vše pak zakončíme prvním letošním zápasem s ligovým Trenčínem.
Další stránky
12>>