Archiv článků

V dubnu 2018 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
1.4.O porážce U19 rozhodl druhý poločasFRM - HRK 1:3, 23.kolo | rsNejstarší dorostenci nadějné poločasové vedení v duelu s Hradcem Králové nakonec neudrželi a se soupeřem prohráli 1:3.
1.4.Tandir: Věřím, že se mi tady bude střelecky dařitredVe Frýdku-Místku je 22letý Ismar Tandir sotva pár dní a už se stává 196 cm vysoký útočník hrdinou svého nového mužstva.
1.4.Mravec: Na své spoluhráče jsem fakt hrdýredVe svých třiceti letech není Michal Mravec na hřišti žádným vyjukaným nováčkem. Svou zkušenost a přehled prokázal žilinský rodák v domácím střetnutí s Táborskem. Valcíři i pod jeho taktovkou dokázali svého soka udolat, navíc jsme neinkasovali v pátém druholigovém zápase v letošní sezoně.
2.4.Pulpit: Na hřišti budou zkrátka jen ti nejlepšíredKdo v sobotním odpoledni zavítal do frýdeckých Stovek, tak jistě uzná, že viděl tentokráte úplně jinou Lipinu, než tu, která se v podzimních bojích na hřišti fotbalově či fyzicky trápila.
3.4.Derby skončilo nakonec smíremTRI - FRM 2:2, 17.kolo | redDvakrát se Valcířům podařilo v Třinci vyhrávat rozdílem jedné branky, nakonec ale svými chybami dovolili hosté oslabenému soupeři vždy vyrovnat.
4.4.Šumský: Zápas jsme měli dotáhnout do vítězného konceTRI - FRM 2:2, 17.kolo | redPo utkání seděl v kabině hostí hodně zklamaný. Jako kapitán týmu věděl, že to z naší strany mohlo být o něco lepší.
4.4.Proběhla metodická schůzka s trenéry přípravekrsV minulém týdnu proběhlo ve Stovkách metodické školení trenérů přípravek a mladších žáků.
5.4.Jakub Dudek v nominaci ČR U17rsNa mezistátní dvojutkání české reprezentační U17 s Belgii přišla pozvánka Jakubu Dudkovi. Blahopřejeme!!
5.4.Pulpit: Prohraný souboj nás stál nejspíš tři bodyredS trenérem "A" mužů Martinem Pulpitem se vracíme za úterním utkání v Třinci.
6.4.V neděli nás čeká duel na ŽižkověredBěhem tohoto týdne se podruhé představíme na hřišti našeho soupeře. V neděli budeme v dopoledním čase hosty slavné Viktorie Žižkov.
7.4.Přehled zápasů v týdnu od 2. do 8. 4. 2018rsPřehled utkání týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 2. do 8. dubna 2018.
7.4.U12 nedala Baníku šanciOVA - FRM 0:9, 20.kolo | redakceO s t r a v a - Mladí Valcíři předvedli proti Baníku Ostrava skvělý týmový výkon a také výbornou produktivitu, hattrickem se zaskvěl kapitán Ondra Táborský, dokonce čtyři branky pak vstřelil Jáchym Foldyna. Pochopitelně potěší i čisté konto, o které se zasloužili oba gólmani Šimon Šimeček a Lukáš Strack. Právě Baník jsme vystřídali v tabulce na čtvrtém místě.
7.4.U13 si připsala výhru nad Baníkem, nerodila se však lehceOVA - FRM 3:6, 20.kolo | redakceO s t r a v a - U13 bojovala proti Baníku o udržení prvního místa v tabulce, což se jí také povedlo. Výhra se však nerodila lehce. Frýdek byl sice po celý zápas ve vedení, ovšem Baník dokázal utkání zdramatizovat. Zápas měl ovšem šťastný konec i díky hattricku Lukáše Kunčíka.
8.4.Ze Žižkova si odvážíme hodně cenné vítězstvíZIZ - FRM 1:2, 21.kolo | redHned tři změny v základní sestavě udělal trenér Martin Pulpit oproti poslednímu utkání Valcířů v Třinci. Na kraji obrany nahradil zraněného Biolka Michal Švrček, v záloze se pak poprvé od začátku objevil mladý Hruška a místo mládežnického reprezentanta Chvěji (toho nechal trenér Pulpit doma), dostal příležitost Dramé.
9.4.Devatenáctka na vedoucí Brno nestačilarsOdveta na hřišti vedoucího celku dorostenecké ligy Valcířům moc nevyšla.
9.4.U14 si proti Jihlavě zastřílelaFRM - JIH 6:0, 22.kolo | redF r ý d e k - M í s t e k - Povedenou neděli prožila naše U14. Nad soupeřem z Frýdku-Místku totiž zvítězila vysoko 6:0. Frýdeckým mladíkům se povedl závěr první půle a úvod té druhé, čímž vytvořili základ pro pozdější vysokou výhru.
9.4.U15 dobře rozehraný duel s Jihlavou k bodům nedovedlaFRM - JIH 2:4, 22.kolo | redF r ý d e k - M í s t e k - U15 měla utkání dobře rozehrané, když se v první půli ujala vedení 2:0. Soupeři se však ještě do přestávky povedlo náskok srovnat a v druhém dějství rozhodl dalšími dvěma brankami o své výhře.
9.4.Mravec utkání na Žižkově nedohrálredNepříjemné zranění přivodil v utkání na Žižkově našemu stoperovi Michalu Mravcovi domácí Musa.
9.4.Proti Plzni nejsme bez šancí, věří Martin KutáčFRM - PLZ 0:5, 18.kolo | zpF r ý d e k-M í s t e k - Martin Kutáč vstřelil v utkání se Zbrojovkou Brno svůj první gól v sezóně. Radost mu ale kalil konečný výsledek, favorit utkání zvítězil jasně 7:2. Martina jsme se ptali na hodnocení utkání a společně si povídali i o nadcházejícím duelu s Plzní. Ten čeká naše starší dorostence v domácím prostředí již v úterý.
10.4.U19: Plzeň potvrdila roli velkého favoritaFRM - PLZ 0:5, 18.kolo | zpF r ý d e k-M í s t e k - Na naše ligové starší dorostence čekala další náročná mise. V domácím prostředí přivítali třetí tým tabulky - Viktorii Plzeň. Soupeř i přes snahu našeho celku potvrdil roli velkého favorita.