Archiv článků

V září 2019 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
2.9.Přehled zápasů v týdnu od 2. do 8. 9. 2019red.Přehled zápasů v týdnu od 2. do 8. 9. 2019.
4.9.Bodové naděje odvál Silného hattrickKRO - FRM 4:2, 17.kolo | rsValcíři by nejraději na první poločas v Kroměříži zapomněli. V něm totiž v rozmezí dvaadvaceti minut třikrát inkasovali z kopačky domácího kanonýra Jana Silného. „Ten náš výkon jsem absolutně nepochopil,“ čertil se po zápase hostující trenér Martin Pulpit.
8.9.Sérii sobotních zápasů se Slováckem načala U19FRM - SLB 3:2, 6.kolo | rsSobotní den byl ve Stovkách vyhrazen vzájemným zápasům mezi domácími Valcíři a hosty ze Slovácka. Jako první se do bojů pustila naše devatenáctka, která po velkém boji udolala o rok mladší hráče slováckého celku.
8.9.Výhru trefil kapitán Petr LiterákFRM - SLB 2:1, 6.kolo | rsProti houževnatému celku ze Slovácka to Valcíři neměli vůbec jednoduché. I díky repre pauze dojeli hosté do Stovek posilněni o několik hráčů prvoligového A týmu, navíc domácí družina musela více jak dvacet minut dohrávat pouze o deseti hráčích. I přesto to byli naši muži, kteří se mohli po závěrečném hvizdu rozhodčího Drozdyho radovat ze zisku tří bodů.
9.9.Bárta: S podporou diváků jsme se hnali za druhým gólemrsPoslední mistrovské utkání našich třetiligových mužů nabídlo divákům velmi zajímavou podívanou se šťastným koncem pro naše barvy. Valcíři zdolali posílené béčko prvoligového Slovácka 2:1, když se dvakrát prosadili ze vzduchu (Teplý, Literák). Výraznými osobami tohoto střetnutí byli určitě oba gólmani. Na naší straně předvedl několik výborných zákroků Michal Bárta, soupeře zase držel dlouho famózně chytající Michal Daněk. Po utkání jsme vyzpovídali toho našeho „Michala“.
10.9.MFK Frýdek-Místek je opět jedním klubemredKoncem prázdnin navázal předseda zapsaného spolku Bc. Radim Mamula na dohody se statutárním ředitelem akciové společnosti Bc. Mariánem Krištofem a za součinnosti pana Daniela Černaje, byl dotažen proces „Přidělení statusu přidruženého mládežnického klubu“. Tento směr byl následně schválen na zasedání VV FAČR dne 3.9.2019.
10.9.Míček s Hlostou nominováni na kemp ČR U15!zpF r ý d e k-M í s t e k - Příjemná zpráva k nám dorazila z Prahy. Dva hráči naší U15 totiž byli nominování na kemp ČR U15 v Břeclavi. Na jih Moravy odcestují Vojtěch Míček a Filip Hlosta.
11.9.Valcíře čeká předehrávka kola na jihu MoravyZNO - FRM 2:1, 7.kolo | rsTrochu netradičně již ve čtvrtek rozehrají Valcíři své utkání 7. kola MSFL, a to na hřišti jihomoravského Znojma. Tým z města nad řekou Dyjí zažil před nedávnem doslova hráčské zeměstřesení. Z týmu odešlo sedmnáct fotbalistů. A tak je Znojmo tak trochu neznámou.
12.9.Z Prostějova se vracel dorost s prázdnouPRO - FRM 3:2, 2.kolo | rsUtkání vloženého 2. kola MSDL se nejstaršímu dorostu Frýdku-Místku moc nepovedl. V Prostějově sice Valcíři brzy vedli, pak ale třikrát inkasovali. Kontaktní gól Mikulenky už přišel pozdě.
12.9.Znojmo udeřilo krátce po změně stran, jsme bez boduZNO - FRM 2:1, 7.kolo | rsNa jih Moravy se odjíždělo s nadějí, domů se naopak vracelo s hodně trpkou náladou. Poločasové nadějné vedení jsme totiž promrhali ihned v úvodní čtvrthodině druhého poločasu.
14.9.Výhru pečetila devatenáctka gólem z půlkyZNO - FRM 0:2, 7.kolo | rsV krátkém sledu čekal na naše nejstarší dorostence další zápas na hřišti soupeře. Po trpké porážce od Prostějova si tentokráte svěřenci trenéra Jana Žižky dokázali poradit se Znojmem.
16.9.Fotbalové odpoledne s Dětským domovem Na HráziredFotbalový klub MFK Frýdek-Místek pořádá ve spolupráci s hráči A týmu a fanounoušky z Lipina Ultras fotbalové odpoledne s Dětským domovem Na Hrázi.
16.9.Přehled zápasů v týdnu od 16. do 22. 9. 2019zpPřehled zápasů v týdnu od 16. do 22. 9. 2019.
17.9.Valcíři doplnili svůj kádrrsKrátce před uzavřením přestupního termínu se klubovému vedení MFK Frýdek-Místek podařilo do A týmu přivést další dva fotbalisty.
17.9.Oblečte ty nejmenší a fanděte s námi Lipině!red.F r ý d e k-M í s t e k - I nejmenší fandové Frýdku-Místku teď mohou fandit stylově! Klub pro ně připravil bavlněnou soupravu, ve které bude fandit Lipině jedna radost!
20.9.Ve Stovkách se představí velmi mladý tým ze SlováckaFRM - UHB 1:0, 8.kolo | rsPouze dvakrát jsme se doposavad střetli s týmem z Uherského Brodu. V loňském roce nás soupeř ze Slovácka dokázal na našem hřišti porazit 3:2, v odvetě naopak uspěli zase Valcíři, kteří se radovali z těsné výhry 1:0.
20.9.Valcíře čeká nový ročník Ondrášovka CupuzpF r ý d e k-M í s t e k - Maraton fotbalových zápasů Ondrášovka Cupu, největšího mládežnického turnaje, se opět rozjíždí. Nový ročník 2019/20 sice oficiálně začal již na konci prázdnin, desítky týmů z celé České republiky se však vrhly do prvních bojů až v září. Chybět samozřejmě nebudou ani týmy MFK Frýdek-Místek.
21.9.U19 porazila Kroměříž, tři góly dal PavelaFRM - KRO 6:1, 8.kolo | rsDevatenáctka sice svůj domácí zápas s Kroměříží brzy prohrávala, poté ale mladí Valcíři šesti přesnými zásahy rozhodli o svém jasném vítězství.
21.9.Zápas s Uherským Brodem rozhodl ŠumskýFRM - UHB 1:0, 8.kolo | rsValcíři si v 8. kole MSFL poradili na domácím trávníku s Uherským Brodem 1:0, když jedinou branku zápasu vstřelil v 10. minutě Nicolas Šumský.