Archiv článkůPosledních 30 článků

14.7.Přehled zápasů v týdnu od 14. 7. do 22. 7. 2018rsPřehled utkání týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 14. do 22. července 2018.
14.7.Havířov rozhodl o výhře v druhé půliFRM - HAV 1:3, 0.kolo | zpS e d l i š t ě - V dalším přípravném utkání se Valcíři představili v Sedlišti proti diviznímu Havířovu. Roli favorita ovšem nesplnili. V první půli jsme sice byli o něco lepším týmem, po prostřídání o přestávce však vládl druhému dějství Havířov.
14.7.Žižka po Havířovu: Odchozené utkáníFRM - HAV 1:3, 0.kolo | rs, zpF r ý d e k-M í s t e k - V přípravném utkání s divizním Havířovem plnili Valcíři roli papírového favorita, nicméně, jak už to někdy v přípravě bývá, radoval se druhý tým. Trenér Jan Žižka bohužel opět nemohl hodnotit utkání kladně. Uvedl, že po prostřídání zkušených hráčů v druhé půli ztratila hra kvalitu. Chyběl mu ale především větší pohyb.
14.7.Dostáváme laciné góly, mrzí Dana BialkaFRM - HAV 1:3, 0.kolo | rs, zpS e d l i š t ě - Obránce Dan Bialek je v přípravě A-týmu již poněkolikáté, v předchozích případech vždy odešel na hostování, nyní má velkou šanci se do kádru Lipiny probojovat. I o tom jsme si povídali po přípravném utkání s Havířovem, kde Dan dříve působil, a který se nám žel nepovedl. Řeč přišla i na Danova tátu a s tím spojený vznik jeho přezdívky Kozel.
13.7.V dalším testu vyzveme v Sedlišti HavířovFRM - HAV 1:3, 0.kolo | zpF r ý d e k-M í s t e k - Havířov, to bude další zápasová prověrka před nadcházející sezónou MSFL. S týmem, který v uplynulé sezóně bojoval v divizi o postup se utkáme na hřišti v Sedlišti. Výkop utkání je naplánován na 10:30.
12.7.Trénink brankářů mládeže okem kameryzpF r y d e k-M i s t e k - Čtvrteční dopoledne jsme si vyhradili pro naše gólmanské talenty a zašli se podívat na trénink mládežnických gólmanů kategorií U13, U14, U15 a U16. A návštěva to byla rozhodně zajímavá.
11.7.Druhý gól utkání zlomil, říká Honza HruškaFRM - TYC 0:4, 0.kolo | zpV a l a š s k é M e z i ř í č í - Po utkání s Tychy jsme si povídali nejen s trenérem Žižkou, ale také obráncem Honzou Hruškou. Mladík, který má na svém kontě jedenáct druholigových startů z uplynulého jara, rozebíral příčiny prohry s polským soupeřem.
10.7.Starší dorost odstartoval letní přípravuzpF r ý d e k - M í s t e k - Letní dřina po A-týmu odstartovala i dorosteneckým kategoriím. U19 ji načala v úterý 9. července společným tréninkem s U18. To vše pod novým trenérem Romanem Vojvodíkem, který také sdělil dojmy z prvního společného dne.
10.7.Polský soupeř trestal ze standardních situacíFRM - TYC 0:4, 0.kolo | zpV a l a š s k é M e z i ř í č í - Ve čtvrtém přípravném utkání jsme podlehli polskému GKS Tychy 0:4. Favorit utkání třikrát udeřil ze standardních situací. První branku z přímého kopu přitom vstřelil v samotném závěru první půle. V druhém dějství si pak svůj náskok pojistil.
10.7.Přístup mě zklamal, zlobil se trenér ŽižkaFRM - TYC 0:4, 0.kolo | zpV a l a š s k é M e z i ř í č í - Valcíři prohráli ve čtvrtém přípravném utkání proti polskému Tychy 0:4. Trenér Jan Žižka nebyl po utkání vůbec spokojený. A to především s obrannou hrou a přístupem některých hráčů k utkání. Ostatně více už v našem rozhovoru.
9.7.Opustil nás Evžen DelongredVelice smutná zpráva dorazila na náš klub v nedělním podvečeru, že nás ve věku 71 let opustil pan Evžen Delong.
9.7.S Tychy se hraje ve Valašském MeziříčíFRM - TYC 0:4, 0.kolo | zpF r ý d e k - M í s t e k - V úterý čeká Valcíře další přípravný zápas. Tentokrát nás prověří ve Valašském Meziříčí polský druholigový klub GKS Tychy. Utkání startuje v 17:00.
7.7.Ligový Zlín udeřil po změně stranZLN - FRM 4:1, 0.kolo | redS ligovým Zlínem jsme poprvé inkasovali krátce po změně stran. Díky Strnadovu gólu jsme dokonce srovnali, pak nám ale ligista uštědřil během pár minut tři políčky a utkání vyhrál vysoko 4:1.
5.7.Valcíři zdolali třinecké junioryTRB - FRM 0:2, 0.kolo | redPo gólech Adama Varadiho a Tomasze Gomoly porážíme juniorku Třince 2:0.
30.6.Úvodní přípravný zápas jsme se Skalicí prohráliFRM - SKA 0:2, 0.kolo | redV prvním přípravném utkání jsme nastoupili v Nošovicích proti slovenské Skalici.
29.6.Byl rozlosován nový ročník Mol CupuredJe znám los úvodních dvou kol národního poháru. Valcíři zasáhnou až do jeho 1. kola, na jméno svého soupeře si tak musí ale ještě počkat.
27.6.Stovky - fotbalový stánek MFK Frýdek-MístekredFotbalový areál frýdecko-místeckých Stovek z ptačí perspektivy.
26.6.Áčko zahájilo přípravu na novou sezonuredPrvním tréninkem začala našim mužům příprava na nadcházející sezonu, kterou odehrajeme v Moravskoslezské fotbalové lize.
26.6.Sezonu začneme doma s KroměřížírsV úterý 26. června byl rozlosován nový ročník Moravskoslezské fotbalové ligy. Svůj podzimní los znají také naši fotbalisté.
25.6.U11 se loučila se sezonou ve slovenské ŠaľersSvou poslední sezonu v přípravce zakončili mladí Valcíři na kvalitně obsazeném turnaji ve slovenské Šaľe.
25.6.Dvanáctka se vrátila z dvoudenního turnaje v OlšanechrsTaké nejmladší žáci (U12) si svou letošní sezonu o jeden týden prodloužili, když se zúčastnili mezinárodního turnaje Olšany Cup.
22.6.Jan Žižka: Trénovat Frýdek? Obrovská výzva!redPočátkem tohoto týdne byl do funkce hlavního trenéra třetiligového áčka jmenován Jan Žižka. Pětatřicetiletý kouč, který v loňské sezoně působil ve Stovkách jako asistent Martina Pulpita, nám před zahájením přípravy odpověděl na několik všetečných dotazů.
21.6.Trenérem áčka byl jmenován Jan ŽižkaredJe rozhodnuto. Po sestupu Valcířů do třetí nejvyšší soutěže se trenérské taktovky ujme Jan Žižka.
20.6.Michal Fukala: Pro mě jsou to velice cenné zkušenostirsKrajní obránce našeho A týmu Michal Fukala (v horní řadě úplně vlevo) se vrátil z reprezentačního srazu české U18, která se v minulém týdnu zúčastnila mezinárodního turnaje v portugalském Lisabonu.
19.6.Radek Šmíd zhodnotil sezonu mladších žákůredŠéftrenéra naší žákovské kategorie a zároveň i hlavního trenéra úspěšné U13ky Radka Šmída, jsme poprosili o zhodnocení uplynulé sezony v kategorii mladších žáků.
18.6.Buček: Pozici jedničky vám nikdo nezaručíredNarazili jsme na velice zajímavý rozhovor s dnes již bývalým brankářem Lipiny Tondou Bučkem. Tak jej pro vás sdílíme.
18.6.Přehled zápasů v týdnu od 18. 6. do 24. 6. 2018rsPřehled zápasů všech týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 18. do 24. června 2018.
16.6.David Gáč: Byla to velká školaredSmutek ze sestupu, na druhé straně ale jasně hmatatelný posun a spousta těžkých zápasů na kontě. Dvacetiletý stoper David Gáč, který se na letní přípravu vrátil do Brna z hostování, má za sebou hodně turbulentní sezonu.
12.6.Dvanáctka skončí v lize na třetím místěrsSvou premiérovou sezonu v žákovské kategorii budou mít za chvíli za sebou kluci ročníku 2006 a mladší.
11.6.Přehled zápasů v týdnu od 11. 6. do 17. 6. 2018rsPřehled zápasů týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 11. do 17. června 2018.
TOPlist