Archiv článkůV únoru 2020 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.2.Bohatý narozeninový úvod rokured.F r ý d e k-M í s t e k - Svět je plný shonu, léta utíkají, ale na legendy frýdecko-místeckého fotbalu se nikdy nezapomene. Hned několik významných postav lipinské kopané slavilo na začátku roku narozeniny. My jim z úst předsedy MFK Frýdek-Místek z.s. Radima Mamuly srdečně gratulujeme.
1.2.O porážce U19 rozhodly chybyPOD - FRM 3:2, 0.kolo | rsDalším soupeřem frýdecko-místecké devatenáctky byl pátý celek 1. LSD. V Podbrezové Valcíři prohráli 2:3.
3.2.Na domácím turnaji U13 to dvakrát cinklozpF r ý d e k-M í s t e k - Naše třináctka pořádala první únorový den halový turnaj v Raškovicích. A co by to bylo za domácí turnaj, kdyby to necinklo. Dva týmy frýdecko-místecké U13 braly stříbro a bronz. Příjemným překvapením turnaje byly výkony naší U12.
4.2.Obránce Hýbl odchází do ligových TeplicrsNějaký čas byli frýdecko-místečtí fanoušci v napětí, jak se celá věc kolem krajního obránce Lipiny, Matěje Hýbla, vyvrbí. Dnes už je to jisté, Matěj se přesouvá blíže ke Krušným horám a stává se hráčem prvoligových Teplic.
4.2.Dorosty vyrazily na SlovenskozpF r ý d e k-M í s t e k - Stejně jako U19, i naše ostatní dorostenecké týmy vyrazily na Slovensko. U18 a U16 sehrály zápasy v Kysuckém Novém Mestě, U17 pak v Podbrezové.
5.2.Chyby rozhodly o porážce s Novým JičínemFRM - NJI 2:3, 0.kolo | redSilně omlazená sestava se proti diviznímu Novému Jičínu statečně rvala. Porážku ale určily zbytečné chyby.
6.2.Bialek na hostování do ProstějovarsObránce Lipiny, Daniel Bialek, odchází na hostování do druholigového 1. SK Prostějov.
6.2.U15 Valmez nešetřilazpF r ý d e k-M í s t e k - Pestrost programu žákům v uplynulém týdnu zimní přípravy rozhodně nechyběla. Starší žáci absolvovali soustředění, jehož součástí byly i přípravné zápasy s Valašským Meziříčím. Mladší žáky čekal domácí halový turnaj v Raškovicích a přípravná utkání s Kysuckým Novým Mestem.
7.2.ČR U20 vyzve ve Stovkách Portugalsko!zp Foto: fotbal.czF r ý d e k-M í s t e k - Velmi atraktivní představení se chystá na čtvrtek 26. března 2020. Česká reprezentace do 20 let se střetne s Portugalskem. A co je podstatné, hostit tuto událost bude stadion Stovky ve Frýdku-Místku!
8.2.Dorost třemi góly obrátil zápas s BaníkemOVA - FRM 2:3, 0.kolo | rs​Hodně velmi cenné vítězství v přípravě proti ostravskému Baníku. Mladí Valcíři navíc dokázali zvrátit pro ně nepříznivě se vyvíjející utkání.
9.2.Přehled zápasů v týdnu od 3. do 9. 2. 2020zpPřehled utkání všech týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 3. do 9. února 2020.
10.2.Ve středu se poměří Valcíři s lídrem MSFLFRM - BLA 2:3, 0.kolo | rsPo volném víkendu si hráči A týmu znovu poměří síly se zajímavými soupeři.
11.2.Tvrdé testy pro U18 a U17, jasná výhra U16zpF r ý d e k-M í s t e k - V další várce přípravných utkání čekalo na naše týmy U18 a U17 nepříjemné rozuzlení zápasů s Dobraticemi a Baníkem Ostrava. U16 si naopak bez větších potíží poradila s dorostem Staříče.
12.2.Mládež využívá v tréninku i jógyzpF r ý d e k-M í s t e k - Tabata, plavání. Mládežnické týmy ale využívají v tréninkovém procesu i jógy. Konkrétně jógy sportovní. Samozřejmostí je pochopitelně dohled profesionálů. A proto jsme spojily síly s Jóga Pro Sport.
12.2.Slibné vedení jsme s Blanskem neudrželiFRM - BLA 2:3, 0.kolo | rsV pořadí již šesté přípravné utkání mají za sebou naši A muži. Proti lídrovi MSFL z Blanska jsme po čtvrthodině hry vedli dvoubrankovým rozdílem, soupeř nakonec dokázal zápas zvrátit na svou stranu.
12.2.Starší žáci poměřili síly s Mladou BoleslavízpF r ý d e k-M í s t e k - Velice zajímavé duely čekaly na starší žáky o uplynulém víkendu. Střetli se totiž s Mladou Boleslaví, ligovým týmem, který ale hraje v české skupině. Nabitý zápasový program měla U12, která stihla během soustředění hned tři zápasy.
15.2.Přehled zápasů v týdnu od 10. do 16. 2. 2020zpPřehled utkání všech týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 10. do 16. února 2020.
15.2.Tentokráte byli Ostravané nad síly naší U19OSB - FRM 7:3, 0.kolo | rsV krátkém sledu odehráli mladí Valcíři další přípravné utkání s ostravským Baníkem. Tentokráte proti Žižkovým svěřencům stála baníkovská U18.
15.2.Příprava s Rybnikem áčku nevyšla dle představRYB - FRM 6:2, 0.kolo | rsPřípravné utkání s polským ROW Rybnik prohráváme 6:2.
17.2.U18 sbírala zkušenosti proti mužům Lučiny, U16 kralovalazpF r ý d e k-M í s t e k - Uplynulý víkend poslal do hry U18 proti mužům Lučiny. U16 sehrála další ofenzivní představení, když nedala šanci dorostu Starého Města. U17 měla zápasové volno.
Další stránky
12>>