Archiv článkůV červenci 2018 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.7.V Hradci sbírala zkušenosti také naše U12rsO svou pozornost se v našem klubu hlásí také i naši nejmladší žáci (U12), kteří se v minulém týdnu zúčastnili svého prvního velkého turnaje v žákovské kategorii.
31.7.Startuje MSFL, ročník na ostří nožeZdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Již tuto sobotu odstartuje nový ročník Fortuna MSFL, tedy třetí nejvyšší fotbalové soutěže v České republice. Po pěti letech se do ní zapojí i Valcíři, kteří v ní naposled bojovali v sezóně 2012/2013.
30.7.U14 na turnaji v Hradci KrálovérsSvěřenci trenérů Radka Šmída a Davida Stachovce se o uplynulém víkendu zúčastnili velmi kvalitně obsazeného turnaje v Hradci Králové.
29.7.Sedmnáctka v Opavě stříbrná!rsFotbalisté MFK Frýdek-Místek U17 se v pátek 27. července zúčastnili mezinárodního turnaje, který se odehrál na hlavním stadionu SFC Opava.
29.7.Pavel Tobiáš: Začíná si to sedatFRM - LPE 5:0, 0.kolo | Zdeněk PlánkaF r y d e k-M i s t e k - Opět na místě činu. Odchovanec Valcířů bude v nové sezóně oblékat dres Lipiny. Pětadvacetiletý Pavel Tobiáš byl měl být základním kamenem zálohy, nejen o tom jsme si povídali po úspěšné generálce na start MSFL proti Petrovicím.
28.7.Přehled zápasů v týdnu od 23. 7. do 29. 7. 2018rsPřehled přípravných utkání týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 23. do 29. července 2018.
28.7.Derby! V MOL Cupu do Frýdlantu!Zdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Výsledky předkola MOL Cupu rozhodly, že v prvním kole poháru budeme zajíždět na půdu Frýdlantu nad Ostravicí. Čeká nás tak derby a velice zajímavé utkání.
27.7.Generálka se vydařilaFRM - LPE 5:0, 0.kolo | Zdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Lipina nedala v generálce na MSFL Petrovicím žádnou šanci. Už od úvodu diktovala tempo hry a otázkou jen bylo, jak velké bude konečné skóre. Nakonec svítilo na světelné tabuli po konci utkání 5:0.
27.7.Trenér Žižka: Kádr máme v podstatě hotovýFRM - LPE 5:0, 0.kolo | red, zpF r ý d e k-M í s t e k - Letní přípravu má náš tým za sebou. V generálce si Valcíři poradili s Petrovicemi 5:0 a trenér Jan Žižka byl před startem MSFL spokojený. V rozhovoru ale nebyla řeč jen o tomto utkání, ale také o tom, jak to vypadá pár dní před prvním mistrovským utkání s Kroměřiží s kádrem.
26.7.V pátek večer generálka s PetrovicemiFRM - LPE 5:0, 0.kolo | Zdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Příprava směřuje do svého finále. Již v pátek čeká Valcíře poslední přípravný zápas a zároveň generálka na start MSFL. V domácím prostředí se svěřenci trenéra Jana Žižky střetnou s Petrovicemi. Výkop je naplánován na pátečních 17:00.
25.7.Heroický výkon U16 v Memoriálu V. MarečkaFRM - JIH 3:2, 0.kolo | Zdeněk PlánkaF r y d e k-M i s t e k - Náš tým U16 je i po zápase s Jihlavou nadále v Memoriálu Vlastislava Marečka. V domácím prostředí jsme ji totiž porazili po obětavém týmovém výkonu 3:2. Soupeř měl více ze hry i šancí, ovšem nám se podařilo zužitkovat brejkové akce.
24.7.Proběhl 5. ročník Nohejbal Lipina OpenredV sobotu 21. července se konal již 5. ročník nohejbalového turnaje fanoušků Lipiny, který pořádal Ultras Lipina, z.s.
24.7.Olympionik Svoboda: Plavání fotbalu pomáháZdeněk PlánkaF r ý d e k-M i s t e k - Pod velkou sportovní personou si mohli zatrénovat celý týden mládežničtí fotbalisté MFK Frýdek-Místek. Letní přípravu mladým Valcířům vyplnil kondiční plavecký trénink pod dohledem české plavecké legendy a trojnásobného olympijského reprezentanta Květoslava Svobody. Ten má s fotbalisty řadu zkušeností, vždyť ještě nedávno spolupracoval s fotbalisty 1.SC Znojmo FK.
23.7.Radek Smékal: Budu rád za každou šanciFRM - CEL 4:0, 0.kolo | zpF r ý d e k-M í s t e k - O post v kádru Lipiny na nadcházející sezónu MSFL bojuje řada mladíků nejen z líhně Frýdku-Místku. Jedním z nich je i ofenzivní záložník Radek Smékal, jež oblékal dres Prostějova. Radek nastoupil i do sobotního přípravného utkání s Čeladnou. Na gól proti Havířovu sice nenavázal, s výkonem však mohl být jistě spokojený.
22.7.Literák: Mladým hráčům se snažíme poraditFRM - CEL 4:0, 0.kolo | redF r ý d e k-M í s t e k - Jelikož příprava na novou sezonu začala fotbalistům Frýdku-Místku krátce po skončení té uplynulé, moc času na nějaké to volno hráči nedostali. Své o tom ví i náš dlouholetý kapitán Petr Literák, který je civilním povoláním učitel, takže toho prostoru na nějakou rodinnou dovolenou měl zase o něco méně.
21.7.Přehled zápasů v týdnu od 14. 7. do 22. 7. 2018rsPřehled utkání týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 14. do 22. července 2018.
21.7.Lipina potvrdila roli favoritaFRM - CEL 4:0, 0.kolo | zpF r ý d e k-M í s t e k - Valcíři se poprvé v přípravě představili v domácím prostředí na Stovkách a proti Čeladné splnili roli favorita. Soupeř byl sice především na začátku houževnatý, po prvním gólu jsme však nad utkáním dominovali. Skóre mohlo být i vyšší, velké množství šancí ale zůstalo nevyužito.
21.7.Josef Sláma: Výhru nepřeceňujemeFRM - CEL 4:0, 0.kolo | red, zpF r ý d e k-M í s t e k - Josef Sláma se vrátil opět do trenérského křesla Valcířů. Tentokrát však nikoliv ke staršímu dorostu, kde působil naposled, ale k A-týmu. Svými radami a zkušenostmi totiž pomáhá v roli asistenta trenéru Žižkovi. Bývalý útočník Baníku Ostrava a Frýdku-Místku hodnotil nejen výhru v přípravě nad Čeladnou, zamýšlel se ale také samozřejmě nad nově se skládajícím týmem.
20.7.Marek Bányácski: Postupně se zlepšujemeFRM - TOS 12:3, 0.kolo | zpF r ý d e k-M í s t e k - Starší dorost ve čtvrtek rozstřílel v přípravném utkání Tošanovice 12:3. Výraznou postavou byl nejen v našem dresu Marek Bányácski. V první půli totiž nastoupil za náš tým, při nedostatku hráčů soupeře pak ve druhém dějství vypomohl Tošanovicím. Talentovaný obránce, který v utkání vstřelil za Lipinu také gól, hodnotil i dosavadní průběh přípravy.
20.7.V sobotu ráno na Stovkách proti ČeladnéFRM - CEL 4:0, 0.kolo | zpF r ý d e k-M í s t e k - Po týdnu tu máme další zápasový test v přípravě na nadcházející sezónu MSFL. Tentokrát vyzveme tým z přeboru Beskyd Čeladnou. Poprvé se v přípravě představíme v domácím prostředí na Stovkách. Generálka a také ostrý start sezóny se již totiž nezadržitelně blíží. Výkop je naplánován na sobotních 10:00.
Další stránky
12>>